ضبط و گویندگی نریشن های تبلیغاتی و صنعتی

نریشن

۷ مرداد ۱۳۹۶
0

نریشن چیست ؟

نریشن در حقیقت گفتار متن خبر است که متناسب با ساختار خبر متفاوت خواهد بود. نریشن ها معمولا بر روی فیلم و در نرم افزارها و… استفاده می شوند. در عمل متنی که به توضیح فعالیت یک شرکت و یا مجموعه می پردازد گفته می شود.

یک متن مناسب معمولا از یک صفحه تا حدودا سی صفحه خواهد بود. بر اساس استاندارد ، گویندگی هر صفحه  حدوداً ۲٫۵ تا ۳ دقیقه خواهد بود. بر این اساس می توانید زمان حدودی متن نریشن خود را محاسبه کنید.

گوینده نریشن :

هر متنی بنا به نگارنده آن لحن بخصوصی در آن جای داده شده است. ما با توجه به تجربه چندین ساله خود دراین کار، به سرعت لحن مناسب برای متن شما را شناسایی میکنیم. متاسفانه در ایران همواره لحن حماسی برای نریشن انتخاب می شود. در صورتی که این لحن برای هر متنی مناسب نیست. ما تلاش خواهیم کرد تا بهترین گوینده و سپس بهترین لحن را به شما پیشنهاد دهیم. هرچند شما نیز می توانید در اینجا نمونه صدای گویندگان و دوبلور ها راشنیده و لحن مناسب را انتخاب کنید. اما از شما تقاضا می کنیم حتما پیشنهادات ما برای انتخاب گوینده نریشن و لحن نریشن را در نظر بگیرید. ما بر اساس تجربه و آشنایی با توانایی گویندگان مختلف می توانیم بهترین گزینه ممکن را به شما معرفی کنیم.

سفارش نریشن :

شما می توانید پس از نگارش متن خود ، آنرا به آدرس ایمیل یا شماره تلگرام استودیو ارسال کنید.ما پس از بررسی ، گوینده  و لحن مناسب را به شما پیشنهاد خواهیم داد.و یا خود شما می توانید از بخش جستجوی صدا گوینده مورد نظر خود را پیدا کنید.پس از تایید نهایی ظرف حداکثر سه روز کاری سفارش نریشن خود را دریافت خواهید کرد.

 اگر در شهری غیر از تهران حضور دارید و نیاز دارید تا یکی از صداهای ماندگار و یا  گوینده حرفه ای و نام آشنا متن نریشن شما را بخواند استودیو گدار به راحتی این کار را برای شما انجام می دهد . در زیرچند نمونه  نریشن های ضبط شده در استودیو گدار را می شنوید. برای نمونه نریشن های بیشتر به اینجا بروید.

نریشن گوینده ۱۰۲ : دانشکده افسری امام حسین

نمونه متن نریشن :

چگونه نریشن بنویسیم؟ این سوالی است که بسیاری از مخاطبان از ما می پرسند.نریشن نویسی فنی است که مانند دیگر کارها به دانش و تجربه نیاز دارد.اما کاری نیست که از پس شما برنیاید. به همین منظور ما در فایلی که برای شما آماده کرده ایم به توضیح نحوه نگارش متن نریشن پرداخته ایم.البته قابل ذکر است با توجه به متنوع بودن موضوعات این فایل آموزشی کوتاه نمی تواند تمامی نکات را در بر بگیرد و تنها به کلیات می پردازد. اما می تواند کمک خوبی به شما مخاطبان برای آغاز مرحله نگارش متن باشد.
Rating: 5.0/5. From 3 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

نظرات