سفارش کتاب صوتی

۷ مرداد ۱۳۹۶
1

 یکی دیگر از محصولات جدیدی که در سال های اخیر توجه دست اندکاران تولید محتوا و مصرف کنندگان محصولات فرهنگی را به به خود جلب کرده، کتاب صوتی است. هرچند این محصول نتوانسته جای خواندن کتاب را بگیرد، اما برای افرادی که به خاطر صنعتی شدن زندگی دیگر فرصت کتاب خوانی ندارند، فرصتی پدید آورده تا بوسیله تلفن همراه یا دستگاه پخش اتومبیل خود در ساعاتی که بهره چندانی از آن نمی شود برد، به گوش دادن به این کتاب ها بپردازند.
شما می توانید کتاب های مورد نظر خود را در زمینه های مختلف (رمان ، مذهبی ، کودک ، آموزشی و …..) توسط تیم متخصص استودیو گدار به صورت صوتی در اورده و به مخاطبان خود عرضه کنید. این محصولات هم می توانند به شکل تک گوینده خوانده شوند و هم می توانند به صورت نمایشنامه رادیویی توسط چند صداپیشه به اجرا در آیند. به شما توصیه می کنیم قبل از هر تصمیم با ما مشاوره کنید.

سفارش کتاب صوتی:

چنانچه قصد تولید کتاب صوتی را دارید، ابتدا تعداد صفحات کتاب مورد نظر را محاسبه کنید. سپس برای برآورد حدودی قیمت کتاب صوتی خود بخشی از آن را برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت شما را در جریان نحوه انجام کار و زمان اجرای آن قرار دهیم. در زیر یک نمونه کتاب صوتی ضبط شده در استودیو گدار را می شنوید.


نظرات

محمد رضا پرهیخته

مهر ۱۴, ۱۳۹۷ at ۲:۳۴ ق.ظ

سلام و وقت بخیر
گویندگی مثل بقیه کارها نیاز به آموزش و تمرین دارد. به شما توصیه می کنیم در ابتدا یک دوره فن بیان رو طی کنید و بعد به تمرین و کارآموزی مشغول بشوید.

نظرات خود را اینجا بنویسید

آدرس الکترونیکی شما نمایش داده نمی شود *