گوینده عربی

29 جولای 2017
1

گوینده عربی یکی از نیازهای تولید کنندگان محتوای تبلیغاتی و فعالان رسانه ای است. چرا که تعداد کشورهایی که به زبان عربی  صحبت می کنند. در حوزه خلیج فارس و شمال آفریقا بسیار زیاد است. شمار کسانی که عربی را همچون زبان مادری به کار می‌برند از ۱۷۴ تا ۴۴۲ میلیون نفر برآورد شده است. عربی زبان رسمی ۲۵ کشور است که کل جمعیت آن‌ها نیز براساس آمار سیا ۳۲۹ میلیون تن است. محدودهٔ جغرافیایی را که گویش وران زبان عربی در آن اکثریت را دارند جهان عرب می‌نامند که شامل بیش از ۲۰ کشور می‌شود که از خاورمیانه آغاز شده و تا شمال غرب آفریقای ادامه می‌یابد.

    • لهجه مصری
    • لهجه مغربی (شامل لهجه‌های: مراکشی، تونسی، الجزایری و…)
    • لهجه شرقی (شامل لهجه‌های: لبنانی، فلسطینی، و عرب زبانان غرب کشور اردن)
  • لهجه عراقی و یا خلیجی (شامل لهجات عراقی، کویتی، شرق سوریه، ساحل خلیج فارس از عراق تا کشور عمان و سواحل جنوبی و جنوب غرب ایران

همانطور که می دانید کشور ما و کشورهای عربی دارای مشترکات و همکاری های فرهنگی و اقتصادی زیادی هستند. به همین سبب در حوزه رسانه و تبلیغات شاهد ترجمه و دوبله از زبان فارسی به عربی و عربی به فارسی هستیم . استودیو گدار نیز به نوبه خود یکی از فعالان این حوزه به شمار می آید. همکاری با گویندگان عرب زبان داخلی و خارجی سبب شده تا طیف گسترده ای از انتخاب صدا ها و لهجه های مختلف برای مشتریان فراهم شود تا بتوانند بنا به نیاز خود انتخاب های متفاوتی داشته باشند .شما می توانید در این بخش نمونه صداهای عربی را بشنوید  برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .

 

Rating: 5.0/5. From 4 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

نظرات

طباطبایی

2019-10-22 در 4:42 ب.ظ

سلام من چه طوری با شما برای سفارش تماس بگیرم
۰۹۱۲۲۰۰۰۲۶۷

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.